WINWIN

DAS SOMMERKINO BRNO 2017 (červen – srpen 2017)

31.08.2017 21:00, Letní kino Brno-střed, Dominikánská ul. 2, 602 00 Brno-střed

(c) Stadtkino Filmverleih

Čtyři investoři cestují v soukromém tryskáči po celém světě a hledají společnosti, které by mohli koupit „za hubičku“.  Kupodivu se najde mnoho obchodníků, kteří jsou ochotni prodat jim i cenné věci za jedno Euro. Ale o co tady vlastně jde? Jsou to vlci v rouše beránčím, kteří se jen baví a vše předstírají? A mají ještě vůbec ponětí o realitě?
WINWIN je ostrou satirou na iracionální neukázněnost globálního trhu. Stejně jako debut Daniela Hoesla „Soldate Jeannette“ vznikl i tento snímek neziskovky jménem „European Film Conspiracy“ bez scénáře příimo na setu. Na festivalu rakouského filmu Diagonale 2016 byl oceněn za nejlepší kameru a nejlepší scénografii. 

Klaun-princ rakouského kina Daniel Hoesl používá satiru jako křišťálovou čepel.
Neil Young, The Hollywood Reporter

Režie: Daniel Hoesl

Hrají: Christoph Dostal, Stephanie Cumming, Jeff Ricketts, Nahoko Fort-Nishigami, Johanna Orsini-Rosenberg

WINWIN (AT 2016, 85 min.)

Trailer

Všechny informace: DAS FILMFEST - Festival německy mluvených filmů

DAS FILMFEST na Facebooku

Pozvěte své přátele na tuto akci přes Facebook!

novinky

DAS FILMFEST 2017 – filmové projekce pro studenty v Praze a Brně
Všechny filmy jsou opatřeny českými titulky a zabývají se aktuálními tématy. Po jednotlivých představeních povedou zkušené lektorky z organizace Antikomplex (v Praze) resp. z Österreich Institutu Brno (v Brně) moderované diskuze se žáky. Bližší informace, program & přihlášení: školní představení v Praze a školní představení v Brně .

Rakouský rok na Vltavě
Český rozhlas Vltava uvádí po celý rok 2017 literární, dramatické, publicistické, dokumentární a hudební pořady, věnované kultuře, umění a historii Rakouska a také vztahům této země s českou společností a kulturu dnes i v minulosti. Detailní informace k projektu a program & archiv.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2017 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ