David Helbock Trio

Mladí Ladí Jazz 2017 (2. 4. – 30. 4. 2017)

21.04.2017 20:00, České Budějovice, budova ČRo, U Tří lvů 1

(c) miooow-music-agency-bella-concer

David Helbock Trio představuje na festivalu Mladí Ladí Jazz své nové album Into the Mystic – hudební pouť do světa mýtů a ság inspirovanou starořeckou mytologií, ságou Hvězdné války, perským básníkem Háfizem a Beethovenovou 7. symfonií.

Jazzový pianista, skladatel a specialista na hudební crossover David Helbock je nositelem četných ocenění, m.j. ze soutěže sólového jazzového piana na největším jazzovém festivalu ve švýcarském Montreaux a prestižního rakouského ocenění Outstanding Artist Award za rok 2011. 

Mezinárodní jazzový festival Mladí Ladí Jazz zpřístupňuje v duchu motta „Jazz pro všechny generace“ jazzovou hudbu co nejširšímu okruhu posluchačů. Za dobu své existence se rozšířil o hudební workshopy pro děti, soutěž pro mladé talentované hudebníky Jazz Fruit a prezentuje se též v regionech.

David Helbock (piano), Raphael Preuschl (bass ukulele), Herbert Pirker (drums)

Vstupné:
K sezení 450 CZK
K stání 300 CZK

Mladí Ladí Jazz na Facebooku

novinky

Rakouský rok na Vltavě
Český rozhlas Vltava uvádí po celý rok 2017 literární, dramatické, publicistické, dokumentární a hudební pořady, věnované kultuře, umění a historii Rakouska a také vztahům této země s českou společností a kulturu dnes i v minulosti. Detailní informace k projektu a program & archiv.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2017 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ