Farewell Dear Ghost

Budějovický Majáles (22. – 26. 5. 2017)

25.05.2017 20:00, České Budějovice, Majálesová kavárna, Sokolský ostrov, historické centrum

(c) Christoph Liebentritt

Budějovický Majáles je týdenní studentský festival plný hudby, divadel, umění a zábavy v ulicích centra Českých Budějovic se vstupem zdarma.

Písničkář a zpěvák Philipp Szalay se naučil hrát na kytaru jako autodidakt ještě za školních let a svoji indie-popovou formaci Farewell Dear Ghost založil v roce 2013. Již v listopadu 2013 obsadil jejich singl Fire první místo v hitparádě prestižní rakouské rozhlasové stanice FM4 a 9. místo v Top 100 roku 2013. Band byl rovněž nominován na hudební cenu Amadeus Austrian Music Award 2014. Následovalo turné v Číně, koncerty v Německu, Belgii, Holandsku, Švýcarsku, Rakousku a v Itálii, nahrávka singlu We Were Wild Once a maxi singlu Skin.

Philipp Szalay: kytara, zpěv 
Philipp Prückl: basová kytara 
Alex Hackl: kytara
Andreas Födinger: bicí

Farewell Dear Ghost na Facebooku

Budějovický Majáles na Facebooku

Vstup volný

novinky

EUNIC AppEUNIC App
Evropská kultura v Praze
ve Vašem mobilu

Mezinárodní hudební soutěž: Franz Schubert a hudba moderní doby
Univerzita hudby a výtvarného umění v Grazu (KUG) pořádá v únoru 2018 10. ročník mezinárodní soutěže komorní hudby „Franz Schubert a hudba moderní doby“. Poslední termín pro přihlášky je 5. října 2017. Bližší informace a online přihlášku

Mezinárodní klavírní soutěž Bély Bartóka
Mezinárodní hudební sdružení Bély Bartóka a Collegium Hungaricum Vídeň pořádají na podzim roku 2017 druhý ročník mezinárodní klavírní soutěže Bély Bartóka pro mládež. Uzávěrka přihlášek: 30. září 2017. Bližší informace

Rakouský rok na Vltavě
Český rozhlas Vltava uvádí po celý rok 2017 literární, dramatické, publicistické, dokumentární a hudební pořady, věnované kultuře, umění a historii Rakouska a také vztahům této země s českou společností a kulturu dnes i v minulosti. Detailní informace k projektu a program & archiv.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2017 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS EUNIC App
DE / CZ