Brno šprechtí rakousky

Festival MEETING BRNO (19. – 28. 5. 2017)

26.05.2017 14:00, Brno, Meeting Brno stage, Moravské náměstí

(c) Meeting Brno

Česky a německy

Literární workshop a jazykové hry pro děti i dospělé.

Ve spolupráci s Österreich Institutem Brno je připraven bohatý odpolední a večerní program. Nejprve si na místě, které kdysi bývalo středobodem německojazyčného života v Brně, “zašprechtí” a vyzkoušejí všemožné jazykové hry žáci brněnských základních a středních škol. Od čtvrté hodiny je vystřídají dospělí, z nichž ti pokročilejší se vedle luštění kvízů mohou zúčastnit literárního semináře pod vedením vídeňské spisovatelky českého původu Rhey Krčmářové. Večer mají účastníci možnost si s autorkou popovídat u sklenky vína a poslechnout si úryvky z její připravované knihy. 

MEETING BRNO se koná každoročně na konci května a nabízí platformu pro setkávání zástupců různých náboženství, kultur a názorů. Jeho program sestává z diskusních fór s inspirativními hosty a z množství uměleckých vystoupení, která rozvíjejí hlavní festivalové téma.

Brno šprechtí rakousky - MEETING BRNO

MEETING BRNO na Facebooku

Pozvěte své přátele na tuto akci přes Facebook!

Vstup volný

novinky

RKF hledá výpomoc na akcích
Pro akce pořádané v Rakouském kulturním fóru (vernisáže, literární čtení, koncerty) hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na výpomoc. V případě zájmu napište nám, prosím, na email info@rkfpraha.cz. Bližší informace.

Začátky akcí v RKF nově v 19 h
Spolu s přechodem na letní čas budou až do odvolání (pokud není výslovně uvedeno jinak) akce v RKF začínat od 19 hodin. Těšíme se na Vás!

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2018 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ