Brno šprechtí rakousky

Festival MEETING BRNO (19. – 28. 5. 2017)

26.05.2017 14:00, Brno, Meeting Brno stage, Moravské náměstí

(c) Meeting Brno

Česky a německy

Literární workshop a jazykové hry pro děti i dospělé.

Ve spolupráci s Österreich Institutem Brno je připraven bohatý odpolední a večerní program. Nejprve si na místě, které kdysi bývalo středobodem německojazyčného života v Brně, “zašprechtí” a vyzkoušejí všemožné jazykové hry žáci brněnských základních a středních škol. Od čtvrté hodiny je vystřídají dospělí, z nichž ti pokročilejší se vedle luštění kvízů mohou zúčastnit literárního semináře pod vedením vídeňské spisovatelky českého původu Rhey Krčmářové. Večer mají účastníci možnost si s autorkou popovídat u sklenky vína a poslechnout si úryvky z její připravované knihy. 

MEETING BRNO se koná každoročně na konci května a nabízí platformu pro setkávání zástupců různých náboženství, kultur a názorů. Jeho program sestává z diskusních fór s inspirativními hosty a z množství uměleckých vystoupení, která rozvíjejí hlavní festivalové téma.

Brno šprechtí rakousky - MEETING BRNO

MEETING BRNO na Facebooku

Pozvěte své přátele na tuto akci přes Facebook!

Vstup volný

novinky

RKF zavřeno 14. & 15.12.2017
Z důvodů renovačních prací je RKF ve dnech 14.-15. 12. zavřeno. Od pondělí 18. 12. můžete opět navštívit galerii a knihovnu v běžné otevírací době. Děkujeme za pochopení.

Otevírací doba galerie a knihovny RKF v období vánočních svátků 2017/2018
V době vánočních svátků a Nového roku jsou galerie a knihovna RKF od 23.12.2017 do 7.1.2018 zavřené. Od pondělí 8.1.2018 můžete opět navštívit galerii a knihovnu v běžné otevírací době. Přejeme Vám krásné svátky a těšíme se na Vaši návštěvu v novém roce!

Rakouský rok na Vltavě
Český rozhlas Vltava uvádí po celý rok 2017 literární, dramatické, publicistické, dokumentární a hudební pořady, věnované kultuře, umění a historii Rakouska a také vztahům této země s českou společností a kulturu dnes i v minulosti. Detailní informace k projektu a program & archiv.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2017 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ