Brno šprechtí rakousky

Festival MEETING BRNO (19. – 28. 5. 2017)

26.05.2017 14:00, Brno, Meeting Brno stage, Moravské náměstí

(c) Meeting Brno

Česky a německy

Literární workshop a jazykové hry pro děti i dospělé.

Ve spolupráci s Österreich Institutem Brno je připraven bohatý odpolední a večerní program. Nejprve si na místě, které kdysi bývalo středobodem německojazyčného života v Brně, “zašprechtí” a vyzkoušejí všemožné jazykové hry žáci brněnských základních a středních škol. Od čtvrté hodiny je vystřídají dospělí, z nichž ti pokročilejší se vedle luštění kvízů mohou zúčastnit literárního semináře pod vedením vídeňské spisovatelky českého původu Rhey Krčmářové. Večer mají účastníci možnost si s autorkou popovídat u sklenky vína a poslechnout si úryvky z její připravované knihy. 

MEETING BRNO se koná každoročně na konci května a nabízí platformu pro setkávání zástupců různých náboženství, kultur a názorů. Jeho program sestává z diskusních fór s inspirativními hosty a z množství uměleckých vystoupení, která rozvíjejí hlavní festivalové téma.

Brno šprechtí rakousky - MEETING BRNO

MEETING BRNO na Facebooku

Pozvěte své přátele na tuto akci přes Facebook!

Vstup volný

novinky

Rakouský rok na Vltavě
Český rozhlas Vltava uvádí po celý rok 2017 literární, dramatické, publicistické, dokumentární a hudební pořady, věnované kultuře, umění a historii Rakouska a také vztahům této země s českou společností a kulturu dnes i v minulosti. Detailní informace k projektu a program & archiv.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2017 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ