Jak navrhnout férově sdílené město?

Férovost v městském designu a plánování – akce věnovaná networkingu a sdílení zkušeností

09.05.2017 18:00, Praha 1, Foyer², Goethe-Institut, Masarykovo nábřeží 32/1

(c) wpsprague.com

Pouze česky

Akce zaměřená na networking a sdílení zkušeností je organizovaná předními českými a mezinárodními organizacemi, které se podílí na zvyšování povědomí o rovnosti žen a mužů v architektuře a územním plánování. Součástí akce je křest publikace: Jak navrhnout férově sdílené město, která se inspirovala gendrově citlivými praktikami městského plánování Vídně. Kniha vznikla jako reflexe výjimečné práce rakouské urbanistky Evy Kail a političky a bývalé místopředsedkyně 6. vídeňského distriktu Renaty Kaufmann. Rovněž bude představen program nadcházejícího kongresu žen na téma: Ženy a veřejný prostor.

Akce je organizována jako součást evropského programu Shared Cities: Creative Momentum.

Vstup je zdarma, ale je nutné se registrovat emailem na: milota.sidorova@goethe.de

WPS Prague

WPS Prague na Facebooku

Facebook Event

novinky

RKF zavřeno 14. & 15.12.2017
Z důvodů renovačních prací je RKF ve dnech 14.-15. 12. zavřeno. Od pondělí 18. 12. můžete opět navštívit galerii a knihovnu v běžné otevírací době. Děkujeme za pochopení.

Otevírací doba galerie a knihovny RKF v období vánočních svátků 2017/2018
V době vánočních svátků a Nového roku jsou galerie a knihovna RKF od 23.12.2017 do 7.1.2018 zavřené. Od pondělí 8.1.2018 můžete opět navštívit galerii a knihovnu v běžné otevírací době. Přejeme Vám krásné svátky a těšíme se na Vaši návštěvu v novém roce!

Rakouský rok na Vltavě
Český rozhlas Vltava uvádí po celý rok 2017 literární, dramatické, publicistické, dokumentární a hudební pořady, věnované kultuře, umění a historii Rakouska a také vztahům této země s českou společností a kulturu dnes i v minulosti. Detailní informace k projektu a program & archiv.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2017 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ