Pódiový rozhovor s Irmgard Griss

Cyklus Pražské rozhovory

04.05.2017 19:00, Praha 1, rezidence rakouského velvyslance

(c) Gabriel Gschaider

Pouze německy

Akademické fórum Spolku absolventů Rakouského gymnázia v Praze zve k dalšímu diskuznímu večeru v rámci cyklu „Pražské rozhovory“. Hostem bude tentokrát Irmgard Griss – bývalá předsedkyně rakouského nejvyššího soudu (OGH) a kandidátka na rakouskou prezidentku bez stranické příslušnosti. I. Griss bude diskutovat o aktuálních proměnách ve společnosti a politice.

Pražské rozhovory byly původně pořádány Rakouským kulturním fórem v Praze. Akademické fórum převzalo organizaci Pražských rozhovorů a pořádá je nyní ve vlastní režii a spolupráci s Rakouským kulturním fórem. Akce se koná pod záštitou rakouského ministra zahraničí Sebastiana Kurze.

Moderace: Florian Petautschnig, žurnalista ORF

Omezená kapacita - Vaši účast potvrďte, prosím, na emailové adrese: christine.haller@bmeia.gv.at 
Tel. +420 257 0905-71

Místo konání:
Rezidence rakouského velvyslance
Kanovnická 4
Praha 1 – Hradčany

Vstup volný

novinky

RKF hledá výpomoc na akcích
Pro akce pořádané v Rakouském kulturním fóru (vernisáže, literární čtení, koncerty) hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na výpomoc. V případě zájmu napište nám, prosím, na email info@rkfpraha.cz. Bližší informace.

Začátky akcí v RKF nově v 19 h
Spolu s přechodem na letní čas budou až do odvolání (pokud není výslovně uvedeno jinak) akce v RKF začínat od 19 hodin. Těšíme se na Vás!

1918-2018: 100 let Rakouské republiky
Vše, co stojí za to vědět o sto letech novodobého Rakouska najdete na následující stránce: www.oesterreich100.at (v němčině).

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2018 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ