Ve Vídni jsou doopravdy aneb Integrace v praxi

Festival MEETING BRNO (19. – 28. 5. 2017)

23.05.2017 17:00, Brno, Divadlo Husa na provázku, Zelný trh 9

(c) Meeting Brno

Simultánně tlumočeno

Diskuze o imigraci do Vídně – dnes i v předcházejících desetiletích.

Diskuze s představiteli městských institucí a občanských iniciativ o tom, jak se ve Vídni pracuje s uprchlíky dnešních dnů i s migranty z předcházejících desetiletí, včetně imigrace z českých zemí zejména v roce 1968. Pozvání za město Vídeň přijali: Birgit Wachter-Wallner, projektová koordinátorka programu UIA, Andrea Eraslan-Weninger, vedoucí centra Integrationshaus Wien a šéf vídeňské pobočky neziskové organizace Volkshilfe Otto Knapp.

MEETING BRNO se koná každoročně na konci května a nabízí platformu pro setkávání zástupců různých náboženství, kultur a názorů. Jeho program sestává z diskusních fór s inspirativními hosty a z množství uměleckých vystoupení, která rozvíjejí hlavní festivalové téma.

Diskuze - MEETING BRNO

MEETING BRNO na Facebooku

Pozvěte své přátele na tuto akci přes Facebook!

Vstup volný

novinky

RKF hledá výpomoc na akcích
Pro akce pořádané v Rakouském kulturním fóru (vernisáže, literární čtení, koncerty) hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na výpomoc. V případě zájmu napište nám, prosím, na email info@rkfpraha.cz. Bližší informace.

Začátky akcí v RKF nově v 19 h
Spolu s přechodem na letní čas budou až do odvolání (pokud není výslovně uvedeno jinak) akce v RKF začínat od 19 hodin. Těšíme se na Vás!

1918-2018: 100 let Rakouské republiky
Vše, co stojí za to vědět o sto letech novodobého Rakouska najdete na následující stránce: www.oesterreich100.at (v němčině).

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2018 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ