ADAPTIVNÍ STRATEGIE #2

VÝSTAVA

11.11. - 03.12.2017, Brno, PRAHA / Fórum pro architekturu a média, Husova 18a

(c) IWS

Akce ADAPTIVNÍ STRATEGIE #2 navazuje na loňský workshop a symposium PAVILON 1. Letošní symposium a výstava dále rozvíjí téma aktualizace architektury a jejího navrhování ve vztahu k neustále se proměňujícím společenským požadavkům a soudobým technologickým možnostem. Výstava představí interpretace daného tématu ve formě architektonických instalací, které na zahajovacím symposiu osobně představí jejich autoři.

Vystavující: Danica Pišteková (SK), Kristína Rypáková (SK/AT) a kol., Galo Patricio Moncayo-Asan (AT), Gregor Holzinger (AT), Adam Orlinski (AT), Záviš Unzeitig (CZ) a další

Kurátor: Jakub Kopec

Vstup na symposium i výstavu je volný, bez registrace

po–pá 12–24h, so–ne 16–24h

PRAHA

PRAHA na Facebooku

Facebook Event

novinky

„translation“ – film o esenci kulturní politiky
U příležitosti konference o zahraniční kulturní politice 2017 byla požádána mladá režisérka Veronika Schubert, aby umělecky ztvárnila svoji interpretaci zahraniční kulturní politky. Ve filmu jde o podněty a poznávání, a také o vše nové, co se spojuje a formuje – stejně jako v zahraniční kulturní diplomacii.

Rakouský rok na Vltavě
Český rozhlas Vltava uvádí po celý rok 2017 literární, dramatické, publicistické, dokumentární a hudební pořady, věnované kultuře, umění a historii Rakouska a také vztahům této země s českou společností a kulturu dnes i v minulosti. Detailní informace k projektu a program & archiv.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2017 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ