Jennifer Maines-Chamandy: Opera Masterclass 3

taneční workshop v rámci Festivalu ProART 2011

24.07. - 31.07.2011, Praha 1, HAMU, Sál D, Malostranské náměstí 13

© ProART

Soprán Jennifer Maines-Chamandy fascinuje diváky na obou stranách Atlantiku. Přední sopranistka uznávané scény Tiroler Landestheater v rakouském Innsbrucku účinkovala doma v Kanadě m. j. s Pacific Opera Victoria, Toronto Operetta Theater a Opera Lyra Ottawa. a sklidila také řadu úspěchů na koncertním pódiu.

V rámci Opera Masterclass bude Jennifer Maines-Chamandy s kandidáty pracovat na zlepšení jejich vokální techniky, celkové kvality hlasu, stejnoměrnosti tónu, jeho zabarvení a flexibilitě v celém rozsahu. Důraz bude kladen na zpěv s podporou celého těla. Překlad operního textu do mateřského jazyka pěvce a důkladná znalost dané opery je nutností.

Opera Masterclass 3 (pokročilí) - 24.-31. 7., denně 11-16 h

Kompletní program festivalu a přihláška na workshopy: http://www.proart-festival.cz/festival.html

 

novinky

i-Portunus
Pilotní projekt na podporu mobility umělců a kulturních pracovníků. Více informací

STYRIA-ARTIST-IN-RESIDENCE
Štýrská zemská vláda vypisuje na rok 2020 stipendijní místa v Grazu pro umělce a teoretiky umění. Uzávěrka přihlášek: 30. srpna 2019. Více informací

Nabízíme placené praktikum od září/října 2019
po dobu 2-3 měsíců. Kandidáti by měli mít stálé bydliště v Rakousku, schopnost pracovat v týmu, samostatnost a znalost němčiny a češtiny. Očekává vás spolupráce na mnoha zajímavých projektech jako například festivalu Das Filmfest). Podrobné informace a požadavky (v němčině). Kontakt pro další dotazy: info@rkfpraha.cz nebo tel. (+420) 257 090 584.

Grantový program DANCE ON TOUR Austria
je projekt TanzQuartier Vídeň ve spolupráci s rakouským Spolkovým ministerstvem pro Evropu, integraci a zahraniční věci (BMEIA). DANCE ON TOUR Austria podporuje hostování současných umělců a umělkyň v oblasti tance a performance, kteří mají své sídlo v Rakousku. Více informací.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2019 | Impressum | T185
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ