ProART Festival: Andressa Miyazato - SEELUFT

ProART Festival 2019

16.07.2019 20:00, Brno, CED, Zelný trh 4

(c) ProART

Choreografie Andressy Miyazato SEELUFT je inspirována básní Arthura Rimbauda Opilý koráb. Brazilská tanečnice působící jako sólistka Landestheater Linz transformuje své tělo jako manifest deziluze a touhy po domově.

Choreografie a tanec: Andressa Miyazato
Hudba: Li Yu-You a Lin Wan Qian

První část večera tvoří taneční kus korejského tanečníka a choreografa Jaewoo Junga UNINHABITED ISLAND v podání Dance Troupe Braveman (KOR).

Vstupenky a rezervace: proart@proart-festival.cz

Kompletní program

ProART Festival

novinky

i-Portunus
Pilotní projekt na podporu mobility umělců a kulturních pracovníků. Více informací

STYRIA-ARTIST-IN-RESIDENCE
Štýrská zemská vláda vypisuje na rok 2020 stipendijní místa v Grazu pro umělce a teoretiky umění. Uzávěrka přihlášek: 30. srpna 2019. Více informací

Nabízíme placené praktikum od září/října 2019
po dobu 2-3 měsíců. Kandidáti by měli mít stálé bydliště v Rakousku, schopnost pracovat v týmu, samostatnost a znalost němčiny a češtiny. Očekává vás spolupráce na mnoha zajímavých projektech jako například festivalu Das Filmfest). Podrobné informace a požadavky (v němčině). Kontakt pro další dotazy: info@rkfpraha.cz nebo tel. (+420) 257 090 584.

Grantový program DANCE ON TOUR Austria
je projekt TanzQuartier Vídeň ve spolupráci s rakouským Spolkovým ministerstvem pro Evropu, integraci a zahraniční věci (BMEIA). DANCE ON TOUR Austria podporuje hostování současných umělců a umělkyň v oblasti tance a performance, kteří mají své sídlo v Rakousku. Více informací.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2019 | Impressum | T243
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ