Rakouské kulturní fórum v červenci 2020

online & offline

Grossglockner-Nationalpark-Hohe-Tauern © Oesterreich-Werbung_Peter-Podpera

Vážení přátelé Rakouského kulturního fóra v Praze!

S úlevou a nadějí lze po pandemii COVID-19 pozorovat pozvolný návrat do normálu. Od začátku krize pro nás bylo důležité nabídnout Vám alternativní digitální program a budeme v tom samozřejmě pokračovat i v letních měsících. Od vypuknutí pandemie však bylo a stále je naším prvořadým cílem, abychom s Vámi mohli být co nejdříve znovu v přímém kontaktu a nabídnout Vám kulturní program naživo.

Galerii a knihovnu kulturního fóra na Jungmannově náměstí budete moci od 7. července 2020 opět navštívit v obvyklé  otvírací době. Za striktního dodržování platných nařízení českých úřadů chceme od podzimu pokračovat v našich pravidelných aktivitách. Již nyní bych Vás však chtěl požádat o pochopení, že v z důvodu nezbytného omezení počtu návštěvníků a obecně z důvodu bezpečnosti nás všech, bude účast na akcích v RKF možná pouze po předchozí písemné registraci.

Nebezpečí bohužel ještě zcela nepominulo a opatrnost je stále na místě. Pevně tedy doufám, že zmíněná preventivní opatření a omezení pro Vás nebudou velkým handicapem a velmi se těším, že se s Vámi u nás v RKF již brzy budu moci  osobně setkat. Nezapomínejte prosím dbát o své zdraví a užijte si příjemné léto plné odpočinku.

Andreas Schmidinger
ředitel

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2020 | Impressum | T16040461583039
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ