At Pavillon

United Islands of Prague 2018 (22. – 23. 6. 2018)

23.06.2018 21:00, Praha 8, Karlín Stage, Karlínské nám.

(c) Gabriel Hyden

United Islands of Prague je největší multižánrový festival na území Prahy, který se letos v červnu koná již popatnácté. Jako každoročně zde vystoupí nové vycházející hvězdy z celého (hudebního) světa. Z Rakouska se pražskému publiku tentokrát představí kapely Hearts Hearts a At Pavillon.

At Pavillon nejsou typickou chlapeckou kapelou. Když se zaposloucháte, vzbudí tento vídeňský band vaši pozornost svým netradičním poselstvím. Sebevědomý statement této čtveřice se vymyká běžné indiepopové a indierockové scéně. Bez okolků jdou rovnou k jádru věci. Písně se stávají manifestem spravedlnosti. Aktivně prosazují vlastní hodnoty a vystupují proti rasismu v každodenním životě. Často je tématem etablovaná netečnost společnosti. At Pavillon jsou nezaměnitelní svými závažnými tématy v doprovodu ohlušujících bubnů a zprostředkovávají tak nejen taneční náladu, ale též sebereflexi.

Mwita Mataro (vokály, kytara)

Bernhard Melchar (kytara)

Tobias Kobl: Bass, Backingvocals

Paul Majdzadeh-Ameli: Drums, Backingvocals

At Pavillon na Facebooku

United Islands of Prague na Facebooku

Vstup volný

novinky

Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Od 1. 7. do 31. 12. 2018 bude Rakousko předsedat Radě Evropské unie. Vše podstatné o tom najdete na www.eu2018.at

RKF hledá výpomoc na akcích
Pro akce pořádané v Rakouském kulturním fóru (vernisáže, literární čtení, koncerty) hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na výpomoc. V případě zájmu napište nám, prosím, na email info@rkfpraha.cz. Bližší informace.

Kompoziční soutěž Mauricia Kagela 2018
Čtvrtý ročník soutěže pro skladatele do 40 let Mauricio Kagel Kompositionswettbewerb se bude konat ve dnech 4. - 7. února 2019. Uzávěrka přihlášek: 15. srpen 2018. Podmínky účasti a další podrobnosti v němčině a v angličtině

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2018 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ