Gudrun von Laxenburg

Budějovický Majáles (22. – 26. 5. 2018)

25.05.2018 23:15, České Budějovice, Sokolský ostrov, historické centrum

(c) Gudrun von Laxenburg

Začalo to přátelským jamováním na párty jednoho kamaráda a dnes už vystupují na největších festivalech elektronické hudby v Evropě a vydávají desky u prestižního labelu – historie Gudrun von Laxenburg je v moderní hudbě ojedinělý úkaz, ovšem stejně reálný jako jejich beaty. Live-show tohoto vídeňského elektropunkového tria v kosmických skafandrech to je technopárty s propracovanými světelnými efekty, která vás dostane do varu, a se soundem, který se pohybuje někde mezi Daft Punk, Justice, The Prodigy a Chemical Brothers. 

Budějovický Majáles, který organizují převážně mladí lidé, se již dlouhá léta snaží navázat na tradici původních studentských majálesů. Tento festival plný hudby, divadel, umění a zábavy v centru města se vstupem zdarma ale nenavštěvují jen mladí, vždyť i cílem organizátorů je přilákat také starší generaci rodičů a prarodičů.

July Skone (Drums)

Daniel Helmer (Synthesizer, Vocoder, Sampler)

Christoph Mateka (Bass- & Lead-Synthesizer)

Budějovický Majáles na Facebooku

Vstup volný

novinky

Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Od 1. 7. do 31. 12. 2018 bude Rakousko předsedat Radě Evropské unie. Vše podstatné o tom najdete na www.eu2018.at

RKF hledá výpomoc na akcích
Pro akce pořádané v Rakouském kulturním fóru (vernisáže, literární čtení, koncerty) hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na výpomoc. V případě zájmu napište nám, prosím, na email info@rkfpraha.cz. Bližší informace.

Začátky akcí v RKF nově v 19 h
Spolu s přechodem na letní čas budou až do odvolání (pokud není výslovně uvedeno jinak) akce v RKF začínat od 19 hodin. Těšíme se na Vás!

Kompoziční soutěž Mauricia Kagela 2018
Čtvrtý ročník soutěže pro skladatele do 40 let Mauricio Kagel Kompositionswettbewerb se bude konat ve dnech 4. - 7. února 2019. Uzávěrka přihlášek: 15. srpen 2018. Podmínky účasti a další podrobnosti v němčině a v angličtině

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2018 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ