Gudrun von Laxenburg

Budějovický Majáles (22. – 26. 5. 2018)

25.05.2018 23:15, České Budějovice, Sokolský ostrov, historické centrum

(c) Gudrun von Laxenburg

Začalo to přátelským jamováním na párty jednoho kamaráda a dnes už vystupují na největších festivalech elektronické hudby v Evropě a vydávají desky u prestižního labelu – historie Gudrun von Laxenburg je v moderní hudbě ojedinělý úkaz, ovšem stejně reálný jako jejich beaty. Live-show tohoto vídeňského elektropunkového tria v kosmických skafandrech to je technopárty s propracovanými světelnými efekty, která vás dostane do varu, a se soundem, který se pohybuje někde mezi Daft Punk, Justice, The Prodigy a Chemical Brothers. 

Budějovický Majáles, který organizují převážně mladí lidé, se již dlouhá léta snaží navázat na tradici původních studentských majálesů. Tento festival plný hudby, divadel, umění a zábavy v centru města se vstupem zdarma ale nenavštěvují jen mladí, vždyť i cílem organizátorů je přilákat také starší generaci rodičů a prarodičů.

July Skone (Drums)

Daniel Helmer (Synthesizer, Vocoder, Sampler)

Christoph Mateka (Bass- & Lead-Synthesizer)

Budějovický Majáles na Facebooku

Vstup volný

novinky

Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Od 1. 7. do 31. 12. 2018 bude Rakousko předsedat Radě Evropské unie. Vše podstatné o tom najdete na www.eu2018.at

Nabízíme placené praktikum od října 2018
po dobu 2 měsíců. Kandidáti by měli mít stálé bydliště v Rakousku, schopnost pracovat v týmu, samostatnost a znalost němčiny a češtiny. Očekává vás spolupráce na mnoha zajímavých projektech jako například festivalu Das Filmfest). Uzávěrka pro žádosti o praktikum od října: 7. 9. 2018. Podrobné informace a požadavky (v němčině). Kontakt pro další dotazy: info@rkfpraha.cz nebo tel. (+420) 257 090 584.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2018 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ