Vídeňská státní opera zpřístupňuje svůj digitální archiv

online

https://www.wiener-staatsoper.at/staatsoper/das-haus/geschichte-architektur/

Po dobu dočasného uzavření (3. listopadu až 6. prosince 2020 včetně) nabízí Vídeňská státní opera videonahrávky ze svého digitálního archivu jako stream.

Streamy jsou zdarma k dispozici na webových stránkách. Začátek je vždy v 19 hodin, vysílání je k dispozici následujících 24 hodin.

Po dobu dočasného uzavření (3. listopadu až 6. prosince 2020 včetně) nabízí Vídeňská státní opera videonahrávky ze svého digitálního archivu jako stream.
Streamy jsou zdarma k dispozici na webových stránkách play.wiener-staatsoper.at
Začátek je vždy v 19 hodin, vysílání je k dispozici následujících 24 hodiPo dobu dočasného uzavření (3. listopadu až 6. prosince 2020 včetně) nabízí Vídeňská státní opera videonahrávky ze svého digitálního archivu jako stream. Streamy jsou zdarma k dispozici na webových stránkách play.wiener-staatsoper.at . Začátek je vždy v 19 hodin, vysílání je k dispozici následujících 24 hodin.

novinky

i-Portunus: Pilotní projekt na podporu mobility umělců a kulturních pracovníků.
Výzva k podávání žádostí pro hudbu. Uzávěrka přihlášek: 15.4.2021

Skladatelská soutěž Mauricio Kagel Kompositionswettbewerb
Vídeňská hudební univerzita pořádá pátý ročník mezinárodní soutěže pro skladatelky a skladatele do 40 let Mauricio Kagel Kompositionswettbewerb, která je zaměřena na klavírní skladby pro děti a mládež. Uzávěrka přihlášek: 3. září 2021. Podmínky účasti a další podrobnosti v němčině a v angličtině

Uzavření galerie a knihovny
Vzhledem k oficiálně nařízeným opatřením k zamezení šíření pandemie zůstanou galerie a knihovna od pátku 18. prosince 2020 až do odvolání uzavřeny.

JAM MUSIC LAB Private University ve Vídni
Nová soukromá hudební univerzita nabízí bakalářské a magisterské studijní obory: hudbu, hudební pedagogiku a hudební produkci. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2021 | Impressum | T16146733104647
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ