14. mezinárodní festival alpinismu

23.11. - 26.11.2017, Praha 5, Národní dům na Smíchově, náměstí 14. října 82/16

(c) Roger Schäli

Simultánně tlumočeno

I letos Mezinárodní festival alpinismu přivítá osobnosti světového alpinismu, mezi hosty z Rakouska jsou Peter Habeler, David Lama, Jakob Schubert, Anna Stöhr, Karl Gabl či Wolfgang Nairz. Součástí festivalu je rovněž veletrh domácích i zahraničních partnerů z oblasti cestovního ruchu, dále pak výstavy, projekce unikátních filmů, přednášky, knižní prezentace a autogramiády. Novinkou je kongres Fórum alpinismu, který se zaměří na bezpečnost v horách. Přední odborníci a záchranáři - šéf záchranné služby Tyrolska Peter Veider, odborník na problematiku lavin z Innsbrucku Patrick Nairz, prezident Rakouské alpské policie Hans Ebner z Vídně, šéf sportovní komise CAA, soudní znalec a certifikovaný odborník na alpské nehody Michael Larcher z Innsbrucku - pohovoří o jednotlivých aspektech bezpečného pohybu v horách. 

Program a informace 

Prodej vstupenek:
je možný v ON-LINE SYSTÉMU, případně osobně v centrále ALPY, Štefánikova 63, 150 00 Praha 5

novinky

Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Od 1. 7. do 31. 12. 2018 bude Rakousko předsedat Radě Evropské unie. Vše podstatné o tom najdete na www.eu2018.at

RKF hledá výpomoc na akcích
Pro akce pořádané v Rakouském kulturním fóru (vernisáže, literární čtení, koncerty) hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na výpomoc. V případě zájmu napište nám, prosím, na email info@rkfpraha.cz. Bližší informace.

Začátky akcí v RKF nově v 19 h
Spolu s přechodem na letní čas budou až do odvolání (pokud není výslovně uvedeno jinak) akce v RKF začínat od 19 hodin. Těšíme se na Vás!

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2018 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ