Poznejte naši knihovnu!

24.01.2019 17:00, Praha 1, RKF, Jungmannovo náměstí 18

(c) RKF

17h pouze česky - 18h pouze německy

Zajímá vás nejnovější román Roberta Menasseho? Chcete se dozvědět něco ze života W. A. Mozarta, S. Freuda či Marie Terezie? Nebo snad sháníte průvodce po Vídni? Pak právě pro vás je tu Knihovna Rakouského kulturního fóra, ve které najdete nejen knihy, ale i časopisy, audioknihy a DVD zabývající se Rakouskem. Její fond zahrnuje rakouskou beletrii v originále a českém překladu, publikace k rakouským dějinám, politice, společenským vědám, literární vědě, umění, filmu, hudbě a mnoha dalším oblastem.

V uplynulých měsících prošla knihovna výraznou proměnou – fond omládl, stal se přehlednějším a díky online katalogu i dostupnějším – a proto jsme pro vás připravili krátký seminář, na kterém vás seznámíme nejen s obsahem knihovny a s tím, jak efektivně vyhledávat v našem online katalogu, ale také s dalšími rakouskými informačními zdroji.

Více informací o knihovně a knihovní katalog

Vstup volný

novinky

Cena Intercultural Achievement Award 2019
rakouského Spolkového ministerstva pro Evropu, integraci a zahraniční věci: Ucházet se mohou projekty mezinárodní výměny zaměřené na oblasti umění/kultura, mládež, lidská práva, Global Citizenship Education a integrace. Uzávěrka přihlášek: 30. dubna 2019. Více informací

Literární stipendium: Tvůrčí pobyt ve Štýrském Hradci
v období od 1. září 2019 do 31. srpna 2020. Termín podání přihlášek do 31.03.2019. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2019 | Impressum | T224
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ