Rakouské kulturní fórum v červnu 2020

online & offline

Blumenwiese-im-Soelktal © Oesterreich-Werbung_Tom-Lamm

Vážení přátelé Rakouského kulturního fóra v Praze,

s radostí a úlevou sledujeme uvolňování opatření přijatých v souvislosti s pandemií Covid-19 a i my se v rámci možností snažíme vrátit naši kulturní činnost do starých kolejí.

Těší mě, že Rakouské kulturní fórum Vám v červnu už nemusí nabízet jen online kulturní pořady, jako např. Přehlídku rakouských krátkých filmů 2020, ale že jsme do našeho programu již mohli zařadit i první kulturní akce naživo.

Obzvláště rád bych Vás pozval na rakouské filmy Space DogsTX Reverse VR promítané v rámci festivalu Dny evropského filmu, na Landscape festival Žižkov nebo na koncert tria Puschnig – Diabaté – Sass ze  série Jazz Meets World. Bližší informace ke zmíněným pořadům naleznete v tomto newsletteru.

Rakouské kulturní fórum bude i nadále sledovat vývoj opatření v oblasti kultury a já pevně věřím, že se s Vámi již brzy budeme moci vidět osobně přímo v Rakouském kulturním fóru.

V tomto ohledu se Vás budeme snažit pravidelně informovat. Sledujte proto prosím naše webové stránky a náš Facebook, kde najdete ty nejaktuálnější informace.

Andreas Schmidinger
ředitel

novinky

Výzva: On the Road Again
Mezinárodní výzva rakouského ministerstva zahraničí ve spolupráci s Wiener Künstlerhaus für bildende und Medienkunst. Uzávěrka přihlášek pro rakouské umělce a rakouské umělkyně: 31. srpna 2021. Bližsí informace

Znovuotevření galerie a knihovny
Od pondělí 10. května 2021 se pro Vás znovu otevřely galerie a knihovna Rakouského kulturního fóra. Otevírací doba knihovny: Po–Pá: 10:00–13:00 a 14:00–16:00. Otevírací doba galerie: Po-Pá: 10:00-17:00. Jste srdečně zváni.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2021 | Impressum | T16275153790767
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ