Kůň na balkóně

Zlín Film Festival – 58. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež

26.05.2018 10:50, Golden Apple Cinema 3, nám. Míru 174

Das Pferd auf dem Balkon, © Mini Film/ Delia Wöhlert

Desetiletý Mika je jiný než ostatní – miluje matematiku, říká jen pravdu a všímá si věcí, které ostatním unikají. S lidmi mu to sice moc nejde, ale stejně by byl za jednoho či dva kamarády rád. Jedné noci objeví na balkóně sousedního bytu koně. Kůň patří Saschovi, který je v pořádných problémech. Mika tráví s hřebcem celý svůj volný čas a první jízda na něm je pro Miku naprosto přelomová. Spolu s kamarádkou Danou se rozhodne najít pro koně nový domov. Nejdříve jej však musí zachránit ze spárů dvou gangsterů, kterým Sascha dluží peníze.

Režie: Hüseyin Tabak

Kůň na balkóně (A 2012, 90 min)

Rakouský výlet na 58. Zlín Film Festivalu – 58. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež

novinky

Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Rakouské předsednictví Radě EU v roce 2018
Od 1. 7. do 31. 12. 2018 bude Rakousko předsedat Radě Evropské unie. Vše podstatné o tom najdete na www.eu2018.at

Prague Microfestival
je každoroční festival, který letos již podesáté kombinuje současnou experimentální literární produkci s výtvarným uměním, filmem a performancemi. Od 24. do 27. května představí více než 20 autorů z 10 zemí, mezi nimi i rakouské básníky Jopa Jotakina a Maxe Oravina. Více informací & kompletní program

RKF hledá výpomoc na akcích
Pro akce pořádané v Rakouském kulturním fóru (vernisáže, literární čtení, koncerty) hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na výpomoc. V případě zájmu napište nám, prosím, na email info@rkfpraha.cz. Bližší informace.

Začátky akcí v RKF nově v 19 h
Spolu s přechodem na letní čas budou až do odvolání (pokud není výslovně uvedeno jinak) akce v RKF začínat od 19 hodin. Těšíme se na Vás!

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2018 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ