Hearts Hearts

United Islands of Prague 2018 (22. – 23. 6. 2018)

23.06.2018 20:00, Praha 8, Radio 1 Stage, Křižíkova 60

(c) David Meran

United Islands of Prague je největší multižánrový festival na území Prahy, který se letos v červnu koná již popatnácté. Jako každoročně zde vystoupí nové vycházející hvězdy z celého (hudebního) světa. Z Rakouska se pražskému publiku tentokrát představí kapely Hearts Hearts a At Pavillon.

Hearts Hearts – to jsou David Österle, Daniel Hämmerle, Johannes Mandorfer a Peter Paul Aufreiter, kteří se dali dohromady a v roce 2012 založili kapelu. Jejich debut Young, plný baladické elektronické hudby, byl přijat v odborných médiích víc než pozitivně (Drowned In Sound, Clash, Cluture Collide) a katapultoval je mezi nejlepších pět nominovaných na cenu FM4 Amadeus Music Award.

Následovaly koncerty po celé Evropě (Reeperbahn Festival, Popfest, The Great Escape, Eurosonic Noorderslag) a studiové nahrávání druhého alba Goods / Gods, na kterém Hearts Hearts spojují dosavadní indietronický sound s roztouženými žesti, harfami a kontrolovaně rozvolněnými smyčci. Album plné nespočetných malých detailů a přesto tak okouzlujícím způsobem dokonale koncipované.

David Österle (vokály, klavír, texty)

Daniel Hämmerle (kytara, vokály)

Johannes Mandorfer (bicí)

Peter Paul Aufreiter (baskytara, elektronika, produkce)

United Islands of Prague na Facebooku

Hearts Hearts na Facebooku

Vstup volný

novinky

Mezinárodní hudební festival Murau 2019
Kompoziční soutěž 2019 v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Murau na téma "Jít novými cestami" - termín 13. ledna 2019. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2019 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ