Heathers On Tour (HOT)

18.10. - 22.10.2017, Brno, Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média, Husova 1

(c) Raffaela Bielesch

anglicky, konsekutivně tlumočeno

Volně v duchu motta „your documentation is my documentation is my material is my next show“ využívají Heathers on Tour (v podání umělkyň Veroniky Burger, Nory Jacobs a Nicole Sabelly) v brněnském Kulturním prostoru PRAHA ve zcela nezvyklé nebo rozšířené formě performační objekty, texty a choreografické prvky z předchozích prací pro novou performativní instalaci. Objekty, rekvizity a části kulis spojují kolem středové točny do prostorové kompozice. Takto vzniklý divadelní prostor evokuje atmosféru hororových filmů. Performance a přednáška nechává nahlédnout do feministického způsobu práce trojice umělkyň. 

21. 10., 19 h   performance & přednáška

po–pá 12–24 h, so–ne 16–24 

PRAHA – Fórum pro architekturu a média

PRAHA – Fórum pro architekturu a média na Facebooku

Vstup volný

novinky

RKF zavřeno 14. & 15.12.2017
Z důvodů renovačních prací je RKF ve dnech 14.-15. 12. zavřeno. Od pondělí 18. 12. můžete opět navštívit galerii a knihovnu v běžné otevírací době. Děkujeme za pochopení.

Otevírací doba galerie a knihovny RKF v období vánočních svátků 2017/2018
V době vánočních svátků a Nového roku jsou galerie a knihovna RKF od 23.12.2017 do 7.1.2018 zavřené. Od pondělí 8.1.2018 můžete opět navštívit galerii a knihovnu v běžné otevírací době. Přejeme Vám krásné svátky a těšíme se na Vaši návštěvu v novém roce!

Bilaterální sítě designu. Inovace designu od moderny kolem roku 1900 po modernu digitální.
Rakouské kulturní fórum v Praze je nyní partnerem projektu Interreg Bilaterální sítě designu. Více informací

„translation“ – film o esenci kulturní politiky
U příležitosti konference o zahraniční kulturní politice 2017 byla požádána mladá režisérka Veronika Schubert, aby umělecky ztvárnila svoji interpretaci zahraniční kulturní politky. Ve filmu jde o podněty a poznávání, a také o vše nové, co se spojuje a formuje – stejně jako v zahraniční kulturní diplomacii.

Rakouský rok na Vltavě
Český rozhlas Vltava uvádí po celý rok 2017 literární, dramatické, publicistické, dokumentární a hudební pořady, věnované kultuře, umění a historii Rakouska a také vztahům této země s českou společností a kulturu dnes i v minulosti. Detailní informace k projektu a program & archiv.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2017 | Impressum
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ