Ples v hotelu Savoy (Ball im Savoy)

29.04.2023 19:00, Praha 1, Státní opera, Wilsonova 4

© Národní divadlo/Nationaltheater

česky, anglické titulky

Hudební skladatel Paul Abraham zkombinoval prvky jazzu, tanga a klasické operety a vytvořil zcela unikátní svět, kde jeden hit střídá druhý. Libreto Alfreda Grünwalda a Fritze Löhnera-Bedy vychází z převlekové komedie. Ve třech dějstvích se rozvíjí příběh manželského páru plný milostného jiskření i vtipných zápletek.

První novomanželský večer nedopadne podle očekávání a nečekaná situace zavede všechny na ples v hotelu Savoy. Jsou všichni tím, za koho se vydávají? Madeleine podezírá manžela Aristida z nevěry a je odhodlána se svému muži pomstít. Během večera si chce také najít milence. Na jeho konci svou nevěru veřejně oznámí. Byla svému muži skutečně nevěrná nebo se jedná jen o milostnou hru?

Národní divadlo nabízí slevu 20 % na reprízy operety Ples v hotelu Savoy. Pro uplatnění slevy stačí přijít na některou z pokladen Národního divadla a uvést heslo: „Přátelé Rakouského kulturního fóra“, případně můžete kontaktovat Anetu Freslovou na a.freslova@narodni-divadlo.cz nebo na telefonu 224 901 633 a objednat vstupenky přes ni.

Národní divadlo
FB Národní divadlo
FB Národní divadlo opera

novinky

Stipendia Styria-Artist-in-Residence (St.A.i.R.) spolkové země Štýrsko 2025
Uzávěrka přihlášek: 15.8.2024 Bližší informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2024
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, prag-kf@bmeia.gv.at

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ