All You Can Watch

Nová placená platforma s přibližně 600 rakouskými filmovými produkcemi

online

(c) austrianfilms.com

různé jazyky

Prostřednictvím své nové platformy All You Can Watch se Rakouská filmová komise (AFC) poprvé zaměřuje také na koncové uživatele. Za úplatu tato platforma nabízí - v současné době v Evropě, USA a v Kanadě -  přístup k přibližně šesti stům rakouských filmových produkcí nebo koprodukcí. Jedná se o celovečerní hrané filmy a dokumenty z posledních let i klasiku z nedávné rakouské filmové historie.

Vybírat lze ze tří kategorií: Watch at Home, In Cinemas nebo At Festivals. Následně je možné vstupenky do kina přímo zarezervovat nebo pomocí platformy využít službu Video on Demand.

Existuje celá řada možností filtrování, mezi jinými také vyhledávání podle zemí a jazyků, tato kritéria se totiž pro koncové uživatele jeví jako nejrelevantnější.

Platforma je neustále aktualizována, jsou přidávány nové filmy, jiné jsou po čase z výběru odstraněny. Očekává se, že se nabídka filmů pro jednotlivé země bude neustále rozšiřovat.

All You Can Watch

Austrian Film Commission

#AustriaKulturDigital

novinky

Uzavření galerie a knihovny
Vzhledem k oficiálně nařízeným opatřením k zamezení šíření pandemie zůstanou galerie a knihovna od pátku 18. prosince 2020 až do odvolání uzavřeny.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2021 | Impressum | T16108277955919
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ