Čaroděj

26. FEBIOFEST – mezinárodní filmový festival Praha (21. – 29. 3. 2019)

26.03.2019 20:00, Praha 5, Cinestar Anděl, Radlická 3179/1E

(c) bioscop.cz

Německy; české a anglické titulky

Mysteriózní a vizuálně podmanivý thriller klade vedle sebe několik mrazivých příběhů, které se spirálovitě prolínají a spějí k nevyhnutelnému konci, jenž všechny spojuje. Celovečerní debut Sebastiana Brauneise nabízí cestu do světa magického myšlení a prochází mnoha vrstvami lidské psychiky a emocí. Nevinnost, touha a manipulace určují osud, který je společný všem hlavním protagonistům.

Režie: Sebastian Brauneis
Hrají: Michaela Schausberger, Sarah Viktoria Frick, Regina Fritsch, Nicholas Ofczarek, Florian Teichtmeister, Gerhard Kasal
Čaroděj (AT/CH 2018, 106 min.)
za účasti hosta: Sebastian Brauneis

všechny termíny projekcí: www.febiofest.cz

Hned čtyři rakouské snímky jsou letos zastoupené na pražském Febiofestu: Mysteriózní a vizuálně podmanivý thriller Sebastian Brauneise Čaroděj, historické drama Markuse Schleinzera Angelo, inspirovaný životem Angela Solimana, který byl původně otrokem a žil v 18. století na vídeňském dvoře, hororová antologie krátkých snímků Průvodce zla, která zachycuje filmové pojetí lidových pověstí a mýtů z osmi zemí a švédsko-chorvatsko-rakouská koprodukce Jimmie, který představí převrácený uprchlický příběh ze skandinávské perspektivy.

Febiofest na facebooku

novinky

Rakouská stipendia na léto 2020 a na školní rok 2020/21
pro zahraniční studenty, absolventy a vědce: Franz Werfel Stipendium, Richard Plaschka Stipendium, Ernst Mach Stipendium. Vyhlášení stipendií v Rakouské databázi stipendií a podpory výzkumu www.grants.at (německy a anglicky).

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2020 | Impressum | T15937834126411
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ