Klikaři

DAS FILMFEST – Mimořádná online edice

10.02.2021 19:00, Online – DAFilms.cz

(c) Jan Frankl-Prismafilm

V originále s českými a anglickými titulky

Artur je talentovaný, ale nepříliš ambiciózní kreslíř komiksů, který pracuje v copy centru. Jeho manželka Rita se naopak stala nejmladší ředitelkou školy ve městě. Rutinní manželství si projde dramatickou zatěžkávající zkouškou, když do copy centra vtrhne záhadná a půvabná Alice a obrátí Arturův život vzhůru nohama. Čím více se Artur do této osudné aféry zaplétá, tím méně ví, kdo jeho milenka vlastně je. To, co začíná jako komediální příběh milostného trojúhelníku, se pro Artura brzy stane hororem.

KLIKAŘI je filmová adaptace úspěšného románu Antonia Fiana „Polykratův syndrom“. Film o lžích v životě a v lásce; komedie černá jako noc a ostrá jako žiletka.

Peter Payer ve filmové adaptaci románu Antonia Fiana nabízí zajímavou směsici stylů zahrnující vše, od romantiky až po horor.
film.at

Online projekce snímku KLIKAŘI (AT 2019, 97 min.) režiséra Petera Payera na platformě DAFilms.cz. (Sledování filmů je možné jen na území České republiky.)

Film bude přístupný po dobu 48 hodin, a to od středy 10. 2. od 19.00. U každého filmu nabízíme prvních 100 zhlédnutí zdarma, dále pak za poplatek 99 Kč.

www.dasfilmfest.cz
Event na facebooku

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2021 | Impressum | T16275114426226
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ