Rakouské filmy na DAFilms

online - DAFilms.cz

Get Ready_Peter Tscherkassky (c) sixpackfilm

Na platformě VOD DAFilms je v současné době k dispozici více než 100 rakouských filmů nebo koprodukcí. Zastoupeni jsou velikáni rakouského dokumentárního filmu jako jsou Michael Glawogger, Nikolaus Geyrhalter a Ruth Beckermann, legendy jako Gustav Deutsch, renomovaní filmaři a filmařky jako Anja Salomonowitz, Andreas Horvath, Stefan Bohun a umělci z oblasti experimentálního a krátkého filmu jako např. Peter Tscherkassky, Virgil Widrich, Siegfried A. Fruhauf a Johannes Hammel.

Na několik vybraných filmů upozorňujeme také zvlášť v našem přehledu filmových akcí.

S účtem na Facebooku lze převážnou většinu rakouských filmů v České republice streamovat zdarma pomocí možnosti „Sdílej a sleduj zdarma“. Alternativně, i bez facebookového uživatelského účtu, je možné streamovat nebo stahovat příslušný film za jednorázový poplatek nebo s předplatným získat přístup k dalším 2000 dokumentárním filmům z celého světa.

Portál DAFilms.cz je výsledkem tvůrčí spolupráce sedmi klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu sdružených do Doc Alliance. Cílem Doc Alliance je prosazování žánru dokumentárního filmu, propagace jeho rozmanitosti a podpora kvalitních autorských filmů.

DAFilms.cz


#AustriaKulturDigital

novinky

Rakouská stipendia na léto 2020 a na školní rok 2020/21
pro zahraniční studenty, absolventy a vědce: Franz Werfel Stipendium, Richard Plaschka Stipendium, Ernst Mach Stipendium. Vyhlášení stipendií v Rakouské databázi stipendií a podpory výzkumu www.grants.at (německy a anglicky).

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2020 | Impressum | T15940059800175
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ