Tým tygra - Hora tisíce draků

Zlín Film Festival – 51. Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež

03.06.2011 08:30, Zlín, Velké kino

© 51. Zlín Film Festival

německy s anglickými titulky; simultánní překlad do češtiny

Když záhadný předmět odkryje spojení s Čínou, Tým tygra si klade otázku: Mohl by to být klíč k otevření dveří do Paláce měsíčního svitu v pekingské Hoře tisíce draků? Existuje jen jeden způsob, jak to zjistit. Vypravit se do Číny! Když však skupina přijede do Číny a dostane se ke klíči, pouze jejich týmová práce a detektivní schopnosti jim pomohou bojovat proti nechvalně známé Lady Q ve snaze odhalit tajemství skryté v Paláci měsíčního svitu.

Peter Gersina (1962), rakouský umělec a filmový tvůrce, absolvoval Uměleckou akademii ve Vídni. Prosadil se zejména jako konceptuální umělec se snahou kreativně propojit umění a komerci. Později začal psát filmové scénáře a také režírovat. Natočil snímky Zsa Zsa (2001), Vídeň (Vienna, 2002) či Holky to chtěj taky 2 (Mädchen, Mädchen 2 - Loft oder Liebe, 2004). Dále se pak věnoval hlavně tvorbě TV filmů a seriálů - např. Chudí milionáři (Arme Millionäre, 2005) či Danni Lowinski (2010).

Režie: Peter Gersina
Hrají: Helena Siegmund-Schultze, Bruno Schubert, Justus Kammerer
D/A/CH 2010, 89 min.

Tým tygra - Hora tisíce draků

 

novinky

Galerie a knihovna RKF jsou až do odvolání uzavřeny.
V důsledku nařízení českých úřadů v souvislosti s pandemií koronaviru jsou galerie a knihovna RKF až do odvolání uzavřeny. Prosíme Vás tedy o pochopení, že jsme bohužel nuceni akce zrušit či přesunout na pozdější termín. Aktuální informace najdete na našich webových stránkách a na našem Facebooku.

Páter Leitgöb: „Vneste do svého každodenního života řád.“
Rozhovor Martiny Schneibergové s Martinem Leitgöbem, rakouským knězem působícím v Praze, o výzvách aktuální situace. Interview na stanici Radio Prag (pouze německy)

Newsletter IDU: Kultura v karanténě
Mimořádný zpravodaj Kultura v karanténě Institut umění – Divadelního ústavu. Informace a přihlášení

My Street Films 2020 – open-call na workshopy filmové tvorby
Kdokoliv se snahou upozornit na zajímavá témata ve svém okolí se může přihlásit s vlastním námětem na filmové workshopy My Street Films. Přední čeští dokumentaristé vybraným účastníkům přiblíží, jak vzniká dokumentární film, a pomohou jim s tvorbou jejich vlastního filmu. Uzávěrka je 19. 4.2020. Další informace

Do práce na kole 2020
I letos se v České republice koná výzva „Do práce na kole“, avšak v podobě přizpůsobené aktuální situaci. Pro všechny, kteří musí dojíždět do práce, se kolo, chůze nebo běh aktuálně jeví jako nejlepší způsob dopravy po městě, a zároveň dostanou možnost se zapojit také ti, kteří budou muset v květnu zůstat doma. Další informace

Rakouská stipendia na léto 2020 a na školní rok 2020/21
pro zahraniční studenty, absolventy a vědce: Franz Werfel Stipendium, Richard Plaschka Stipendium, Ernst Mach Stipendium. Vyhlášení stipendií v Rakouské databázi stipendií a podpory výzkumu www.grants.at (německy a anglicky).

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2020 | Impressum | T15858498412218
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ