Vizuální styl filmů Michaela Hanekeho

Master class CINERGY

18.03.2019 18:00, Praha 7, Bio Oko, Františka Křížka 17

Obrázek k akci Vizuální styl filmů Michaela Hanekeho

pouze anglicky

Dlouholetí spolupracovníci Michaela Hanekeho, kameraman Christian Berger a production designer Christoph Kanter, budou hovořit o svých zkušenostech s přípravou a realizací filmů tohoto jedinečného rakouského tvůrce. Společně se podíleli na filmech Bennyho video, Utajený, Pianistka a Bílá stuha. Každý zvlášť s Hanekem pracoval ještě na snímcích Happy End, Funny Games, 71 fragmentů chronologie náhody a Zámek.

Master class byla již v minulosti realizována na festivalu kameramanů Manaki Brothers v Makedonii a jeho cílem je představit nejen to, jak vznikala konkrétní díla, ale především zákulisí spolupráce režiséra, kameramana a autora vizuálního konceptu v obecné rovině.

Facebook.com/CinergyPraha

www.cinergy.cz

novinky

Nabízíme placené praktikum od září 2019
po dobu 2-3 měsíců. Kandidáti by měli mít stálé bydliště v Rakousku, schopnost pracovat v týmu, samostatnost a znalost němčiny a češtiny. Očekává vás spolupráce na mnoha zajímavých projektech jako například festivalu Das Filmfest). Podrobné informace a požadavky (v němčině). Kontakt pro další dotazy: info@rkfpraha.cz nebo tel. (+420) 257 090 584.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2019 | Impressum | T149
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ