Così fan tutte

Opera

14.06.2023 19:00, Praha 1, Stavovské divadlo, Železná ulice

© Zdeněk Sokol

Italsky, české a anglické titulky

Opera Così fan tutte (Takové jsou všechny) je poslední z trojice titulů vzešlá ze spolupráce rakouského skladatele W. A. Mozarta s libretistou Lorenzem Da Ponte. Autoři zvolili komorní příběh řešící partnerské vztahy, kde inspiraci pro nadčasovou komedii o zkoušce ženské ale i mužské věrnosti, Da Ponte našel nejen v antických dílech. Sázka filozofa Dona Alfonza se dvěma zamilovanými důstojníky o stálost jejich dívek vyústí v poznání o křehkém poutu lásky. Čtyři hlavní protagonisté nás provednou sledem situací během nichž si zahrávají s důvěrou svých protějšků a zaplétají se do vlastních pastí. Najdou k sobě opět cestu?

Národní divadlo nabízí slevu 20 % na reprízy operního představení Così fan tutte. Pro uplatnění slevy stačí přijít na některou z pokladen Národního divadla a uvést heslo: „Přátelé Rakouského kulturního fóra“, případně můžete kontaktovat Anetu Freslovou na a.freslova@narodni-divadlo.cz nebo na telefonu 224 901 633 a objednat vstupenky přes ni.

Vstupenky

novinky

JAM MUSIC LAB Private University ve Vídni
Nová soukromá hudební univerzita nabízí bakalářské a magisterské studijní obory: hudbu, hudební pedagogiku a hudební produkci. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2023 | Impressum | T16860481136454
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ