Cotatcha Orchestra & Matthias Zeindlhofer

Vánoční koncert: Kapr na Provázku

19.12.2021 19:00, Brno, Divadlo Husa na Provázku, Zelný trh 294

Jonatan Jan

Big band Cotatcha Orchestra (cz,sk,aut, bg) založil před šesti lety trumpetista Jiří Kotača s vizí hrát neotřelou a originální bigbandovou hudbu.

Cotatcha Orchestra uvádí vánoční koncert Kapr na Provázku vol. II. Tento rok s brněnským big bandem, nominovaným za svou desku Bigbandová elektronika na Cenu Anděl, vystoupí švýcarská zpěvačka Géraldine Schnyder a rakouský trombonista Matthias Zeindlhofer. Fanoušci se můžou těšit především na české a švýcarské koledy v autorských aranžmá doplněné o několik amerických vánočních písní.

Matthias Zeindlhofer studoval jazzový trombon na Hudební univerzitě ve Vídni u Johannesa Herrlicha, v současné době pokračuje ve studiu na vysoké hudební škole v Mnichově u Alistaira Duncana. Absolvoval mistrovské kurzy u Andy Huntera, Adriana Mearse, Berta Boerena, Barta van Liera a Henninga Berga. Vystupuje s různými rakouskými i německými jazzovými a elektro kapelami (AVEC, Jazzrausch Bigband, Christian Elsässer Jazzorchestra, Yasmo & die Klangkantine).

Cotatcha Orchestra
Cotatcha Orchestra na Facebooku

Divadlo Husa na Provázku

Vstupné: základní vstupné 380,- Kč, student 260,- Kč, senior/děti do 15 let/ZTP 190,- Kč

novinky

JAM MUSIC LAB Private University ve Vídni
Nová soukromá hudební univerzita nabízí bakalářské a magisterské studijní obory: hudbu, hudební pedagogiku a hudební produkci. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2021 | Impressum | T16384962322068
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ