DJ Antonia XM & DJ Amblio

crave (10. 9 .2022)

10.09.2022 20:00, Praha 7, klub Fuchs2 - Bike Jesus, ostrov Štvanice

Antonia XM & Amblio (c) Daria Savytska & Privatarchiv

Jednodenní event crave představí pečlivě kurátorovaný hudební výběr toho nejlepšího ze současné, převážně elektronické scény a nabídne vhled do jejího budoucího vývoje.

Vídeňská DJka, producentka a zpěvačka Antonia XM spoluzaložila v roce 2016 label Ashida Park, jehož cílem je vybudovat přístupnou platformu pro nové a nekonvenční formy klubové a experimentální hudby, vizuálního umění a digitálního dialogu. Antoniina produkce a DJské sety sahají od hard dance, gabber nebo trance přes nostalgický ambient nebo pop až po různé hybridní formy experimentální klubové hudby. Vždy staví na silných emocích na pomezí intimity a excesu.

Amblio je DJ a spolukurátor labelu Ashida Park. Jeho práce s tímto labelem se točí kolem hledání jedinečné směsi umělců, kteří se navzájem liší svou hudební tvorbou, ale sdílejí společné myšlení podobné jeho vlastnímu - prolomení bariér a předsudků o sobě samých, o své hudbě a životním stylu. Jako DJ Amblio zkoumá a vytváří divokou směs mezi trancem, technem, donkem, gabberem, experimentální a ambientní hudbou, vždy prošpikovanou odkazy na popkulturu a obsahující směsi jeho vlastní hudby.

DJ SLOT: 02:15-04:30 (konec)

Vstupné: 550,-CZK

Crave facebook

Crave instagram

Antonia FM instagram

Amblio instagram

novinky

Stipendia Styria-Artist-in-Residence (St.A.i.R.) spolkové země Štýrsko 2025
Uzávěrka přihlášek: 15.8.2024 Bližší informace

Kompoziční soutěž Mauricia Kagela
pro skladatelky a skladatele mladší 40 let: Hledají se klavírní skladby pro děti a mládež, které lze snadno realizovat při výuce. Uzávěrka: 20. září 2024. Více informací

Franz Schubert a hudba moderny
Od 8. do 15.02.2025 se na Univerzitě hudby a múzických umění v Grazu koná další ročník soutěže komorní hudby. Soutěž je určena hudebníkům a hudebnicím ve třech kategoriích: duo pro zpěv a klavír, trio pro klavír, housle a violoncello, klavírní duo. Deadline: 24.09.2024. Více Informací

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2024
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, prag-kf@bmeia.gv.at

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ