DJ Antonia XM & DJ Amblio

crave (10. 9 .2022)

10.09.2022 20:00, Praha 7, klub Fuchs2 - Bike Jesus, ostrov Štvanice

Antonia XM & Amblio (c) Daria Savytska & Privatarchiv

Jednodenní event crave představí pečlivě kurátorovaný hudební výběr toho nejlepšího ze současné, převážně elektronické scény a nabídne vhled do jejího budoucího vývoje.

Vídeňská DJka, producentka a zpěvačka Antonia XM spoluzaložila v roce 2016 label Ashida Park, jehož cílem je vybudovat přístupnou platformu pro nové a nekonvenční formy klubové a experimentální hudby, vizuálního umění a digitálního dialogu. Antoniina produkce a DJské sety sahají od hard dance, gabber nebo trance přes nostalgický ambient nebo pop až po různé hybridní formy experimentální klubové hudby. Vždy staví na silných emocích na pomezí intimity a excesu.

Amblio je DJ a spolukurátor labelu Ashida Park. Jeho práce s tímto labelem se točí kolem hledání jedinečné směsi umělců, kteří se navzájem liší svou hudební tvorbou, ale sdílejí společné myšlení podobné jeho vlastnímu - prolomení bariér a předsudků o sobě samých, o své hudbě a životním stylu. Jako DJ Amblio zkoumá a vytváří divokou směs mezi trancem, technem, donkem, gabberem, experimentální a ambientní hudbou, vždy prošpikovanou odkazy na popkulturu a obsahující směsi jeho vlastní hudby.

DJ SLOT: 02:15-04:30 (konec)

Vstupné: 550,-CZK

Crave facebook

Crave instagram

Antonia FM instagram

Amblio instagram

novinky

JAM MUSIC LAB Private University ve Vídni
Nová soukromá hudební univerzita nabízí bakalářské a magisterské studijní obory: hudbu, hudební pedagogiku a hudební produkci. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2023 | Impressum | T16860479109838
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ