Jakob Schauer & André Kellerberg, Tomáš Hrubiš

Koncert

25.05.2023 19:30, Praha 1, Kampus Hybernská, Hybernská 4

© jakob schauer aNother Festival (C) Joanna Pianka

Renomovaný zvukový umělec Jakob Schauer (AT) a neoklasický klavírista a skladatel André Kellerberg (DE/CZ) se setkají naživo na exkluzivním setkání. Schauer se na vídeňské hudební scéně proslavil vzrušujícími zvukovými instalacemi a fascinujícími koncerty, na nichž zkoumá oblast zvuku ve všech jeho podobách. Kellerberg je známý kombinací různých žánrů s výraznou a svěží indie atmosférou. Na koncertě vstoupí do jedinečného elektroakustického dialogu, aby prozkoumali ozvěnovou hybnost mezi různými zvukovými zdroji a vytvořili jedinečné zvukové krajiny. U této příležitosti oslaví nedávné vydání svého prvního společného alba „Chimera“, jehož limitovaná kazeta bude na koncertě k dispozici.

Umělci vystoupí spolu s českým skladatelem, klavíristou a výtvarníkem Tomášem Hrubišem, který ve svých instrumentálních skladbách využívá kombinací elektroakustických zvuků s přesahy k minimalistické, experimentální a ambientní hudbě.

Vstupenky: 200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě
Událost na Facebooku

novinky

JAM MUSIC LAB Private University ve Vídni
Nová soukromá hudební univerzita nabízí bakalářské a magisterské studijní obory: hudbu, hudební pedagogiku a hudební produkci. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2023 | Impressum | T16860444628689
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ