Rakouské Vánoce: Putování za Betlémskou hvězdou

07.12.2010 18:30, Praha 4, kostel sv. Františka z Assisi, Na Habrovce 2

Žáci se každoročně zaměřují na vánoční oslavy vybraného státu a v rámci komponovaného programu prezentují oslavy včetně geografických, historických a kulturních informací o dané zemi. Takto byly dosud představeny Vánoce ve Španělsku, v Polsku, na Ukrajině, v Maďarsku a v Německu.

Letos Vás žáci a pedagogové srdečně zvou k prožití příjemného adventního podvečera s Rakouskými Vánocemi. Poputujeme za Betlémskou hvězdou do Rakouska, abychom se dozvěděli, jak se tam slaví Vánoce, poslechli si rakouské koledy v německém originále, ale i česky. A na závěr ochutnáme vánoční kulinářskou specialitu z Rakouska.

Také na jarní měsíce 2011 připravuje ZUŠ Praha 4 – Spořilov další projekt zaměřený na Rakousko: Hudba evropských národů. Tématem bude rakouská hudba, písně a tance.

Základní umělecká škola Dunická

novinky

Kompoziční soutěž Mauricia Kagela
pro skladatelky a skladatele mladší 40 let: Hledají se klavírní skladby pro děti a mládež, které lze snadno realizovat při výuce. Uzávěrka: 20. září 2024. Více informací

JAM MUSIC LAB Private University ve Vídni
Nová soukromá hudební univerzita nabízí bakalářské a magisterské studijní obory: hudbu, hudební pedagogiku a hudební produkci. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2023 | Impressum | T16957181894960
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ