Streets of Žďár

10. ročník festivalu současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu KoresponDance(14. – 17.7.2022)

15.07.2022 18:30, Žďár nad Sázavou, Zámek, 3. nádvoří

Obrázek k akci Streets of Žďár

10. ročník festivalu současného tance, pohybového divadla a nového cirkusu s názvem KoresponDance se koná tenhle rok 14.-17.7. ve Žďáru nad Sázavou, a 28.6. i v Praze. Festival se potýká s tématy Továrna v pohybu a Voda, která budou k shlédnutí ve formě představení a workshopů. Na programu KoresponDance je také umělecký projekt Streets of Žďár, kde se podílí i rakouský sborový soubor Landesjugendchor Niederösterreich.

Streets of Žďár je složena z Cantu Gaudemus, ždárským pěveckým souborem, Landesjugendchor Niederösterreich a street dance tanečníků z obou krajin. Sborový zpěv, hudba z období baroka a romantizmu, architektura a street dance bude site-specific propojením uměleckého projektu.

Zpěv | (AT): Landesjugendchor Niederösterreich: Jana Zimmermann, Johanna Lipp, Edina Szigeti, Hannah Leonardelli, Magdalena Eichler, Mara-Maria Hauzinger, Tabea Kletzer, Sofia Berrini, Benjamin Dluhos, Daniel Holmes, Yunjae Lee, Xaver Leibnitz, Mark Tullao.

Vstupenky ke koupi přes GoOut, Vstup na festival v Praze je zdarma.

KoresponDance Website

novinky

JAM MUSIC LAB Private University ve Vídni
Nová soukromá hudební univerzita nabízí bakalářské a magisterské studijní obory: hudbu, hudební pedagogiku a hudební produkci. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2022 | Impressum | T16704463305040
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ