The Northern Dreams

XXI. festival národů Podyjí (17. – 19. 7. 2020)

18.07.2020 18:00, Mikulov, náměstí

 (c) Archive The Northen Dreams

Festival národů Podyjí podporuje soužití jednotlivých národností, které v regionu Podyjí žijí po obou stranách státní hranice a nabízí jim možnost prezentovat jejich kulturu (hudba, divadlo, tanec, film, diskuze, kulinářské speciality) široké veřejnosti.

Hudebním příspěvkem z rakouské strany je vystoupení kapely The Northern Dreams – pětice mladých hudebnic a hudebníků z Waldviertelu sdílejících stejnou vášeň pro neotřelou autorskou interpretaci populární hudby. Výsledkem jsou jemné popové písně s prvky indie popu a lidové hudby.

Valentina Haumer (zpěv, kytara)
Carmen Bauer (zpěv, kytara)
Anna Früchtl (klávesy)
Jakob Haumer (basová kytara)
Valentin Binder (bicí)

Festival národů Podyjí na Facebooku

novinky

Mezinárodní interpretační a skladatelská soutěž: Franz Schubert a hudba moderní doby
Univerzita hudby a múzických umění v Grazu (KUG) pořádá v únoru 2021 11. ročník mezinárodní interpretační a skladatelské soutěže „Franz Schubert a hudba moderní doby“. Poslední termín pro podání přihlášky je 21. října 2020. Bližší informace (v němčině a angličtině) a online přihláška

Rakouská stipendia na léto 2020 a na školní rok 2020/21
pro zahraniční studenty, absolventy a vědce: Franz Werfel Stipendium, Richard Plaschka Stipendium, Ernst Mach Stipendium. Vyhlášení stipendií v Rakouské databázi stipendií a podpory výzkumu www.grants.at (německy a anglicky).

JAM MUSIC LAB Private University ve Vídni
Nová soukromá hudební univerzita nabízí bakalářské a magisterské studijní obory: hudbu, hudební pedagogiku a hudební produkci. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2020 | Impressum | T15940267337599
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ