17. mezinárodní festival alpinismu

25.11. - 27.11.2022, Praha 1, Slovanský dům, Na Příkopě 22

Obrázek k akci 17. mezinárodní festival alpinismu

Simultánně tlumočeno

I letos Mezinárodní festival alpinismu přivítá významné osobnosti světového alpinismu, Mezi hosty z Rakouska je např. Heinz Zak, který uvede svoji unikátní fotoshow s hudebním live-doprovodem Ozvěny hor. V české premiéře budou uvedeny filmy z produkce soukromé rakouské televizní společnosti Servus TV: Dosáhli až na nebe, snímek, který je poctou Davidu Lamovi, Hansjörgu Auerovi a Jessiemu Rosskeleymu, kteří v dubnu 2019 zahynuli při lavinovém neštěstí na kanadském Howse Peaku. Peteru Habelerovi, který letos 22. července ve skvělé kondici oslavil 80. narozeniny, je věnován filmový medailon Hory, můj život, moje svoboda.

Součástí festivalu je rovněž veletrh domácích i zahraničních partnerů z oblasti cestovního ruchu, výstavy, přednášky, knižní prezentace a autogramiády. Rakouskými partnery festivalu jsou např. Tirol Werbung, Kärnten Werbung, Osttirol Werbung a Kals nebo oblasti Ski Kitzbühel a TVB Kirchberg.

Program a informace

Prodej vstupenek: je od 22. 10. 2022 možný online na webové stránce festivalu, případně osobně v centrále  ALPY, Štefánikova 63, Praha 5

novinky

Stáž
Rakouské kulturní fórum v Praze nabízí studentům a mladým akademickým pracovníkům možnost placené stáže na dobu dvou až tří měsíců. Přihlášku (motivační dopis a životopis v tabulkové podobě) zasílejte na adresu: info@rkfpraha.cz. Informace v němčině najdete zde.

Náprava budoucnosti – Globální casting nových nápadů
Rádio Ö1 hledá inovativní nápady, koncepty a projekty pro svět zítřka. Přihlášky zde

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2023 | Impressum | T16957199908796
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ