Česká cesta za zelenou transformací

Panelová diskuse

18.06.2024 19:00, Praha 1, Rakouské kulturní fórum, Jungmannovo nám. 18

(c) CLUB ALPBACH CZECHIA & SLOVAKIA

česky

Club Alpbach Czechia & Slovakia pořádá ve spolupráci s Rakouským kulturním fórem v Praze panelovou diskusi na téma Česká cesta za zelenou transformací. Jak se Česku daří překonávat výzvy Green Dealu? Kudy vede cesta k udržitelné energetice a jaké překážky může přinést? Diskuse se zúčastní mimo jiné ředitelka Public Affairs skupiny ČEZ Zuzana Krejčíková a partner v Boston Consulting Group Jiří Švejnar. Diskusní setkání bude moderovat Aneta Zachová, šéfredaktorka zpravodajského média EURACTIV.cz.

Úvodního slova se ujme Otto Eden, prezident Klubu Alpbach Czechia & Slovakia. Club Alpbach Czechia & Slovakia vznikl s cílem šířit myšlenku a vizi Evropského fóra Alpbach. které již od roku 1945 vytváří prostor pro dialog a výměnu myšlenek mezi politiky, vědci, podnikateli a studenty z celého světa. Hlavními tématy jsou aktuální společenské, ekonomické a politické otázky, přičemž důraz je kladen na inovace, vědu, technologii a udržitelnost. Evropské fórum Alpbach tak přispívá k formování budoucnosti Evropy a k řešení globálních výzev prostřednictvím mezioborové spolupráce a otevřené diskuse.

Panelová diskuze Česká cesta za zelenou transformací spadá pod dva ze čtyř tematických okruhů Ekomiky a Financí a Udržitelnosti.

Vstup zdarma po předchozí písemné registraci do 16.06.2024 na prag-kf@bmeia.gv.at.

novinky

Letní kurzy němčiny
Österreich Institut Brno nabízí širokou nabídku letních kurzů. Více informací

Uzavření knihovny Rakouského kulturního fóra v Praze
V průběhu letních prázdnin 2024 bude knihovna RKF od 29.7.2024 do 16.8.2024 uzavřena. Od 19.8.2024 můžete navštívit knihovnu opět v běžné otevírací době. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Placená stáž podzim 2024
Rakouské kulturní fórum v Praze nabízí studujícím a mladým akademičkám a akademikům možnost placené stáže v období září-listopad 2024 na dobu dvou až tří měsíců. Přihlášku (strukturovaný životopis a motivační dopis) zašlete do 30.6.2024 na adresu: prag-kf@bmeia.gv.at. Informace v němčině najdete zde.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2024
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, prag-kf@bmeia.gv.at

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ