Prague Media Point: What’s Working

KONFERENCE

05.12. - 07.12.2019, Praha 1, HubHub – Palác Archa, Perlová 5

Obrázek k akci Prague Media Point: What’s Working

anglicky

I letos se koná každoroční mezinárodní mezioborová konference pro novináře, mediální profesionály, vědce, tvůrce politik a aktivisty, která začala v roce 2012.

Christiana Jankovics, vedoucí komise pro rovné příležitosti se zúčastní diskuse o rovných příležitostech pro muže a ženy v médiích a představí plán ORF pro rovné příležitosti pro muže a ženy.

Gerald Radinger, odborník na komunikaci se zúčastní debaty organizací, které poskytují nezávislé financování zpravodajských médií za účelem sdílení osvědčených postupů.

Folker Hanusch, profesor žurnalistiky na Vídeňské univerzitě se podělí o své zkušenosti v oblasti srovnávacích žurnalistických studií a digitální žurnalistiky.

Více informací

Prague Media Point na Facebooku

Prague Media Point na Twitteru

novinky

IFK Senior a Research Fellowships 2021/22
vypisuje Mezinárodní výzkumné středisko kulturních věd na univerzitě umění Linec / Vídeň. Uzavěrka přihlášek: 2.8.2020. Další informace (v angličtině)

Rakouská stipendia na léto 2020 a na školní rok 2020/21
pro zahraniční studenty, absolventy a vědce: Franz Werfel Stipendium, Richard Plaschka Stipendium, Ernst Mach Stipendium. Vyhlášení stipendií v Rakouské databázi stipendií a podpory výzkumu www.grants.at (německy a anglicky).

Seminární program 2020 Kultury a jazyka
Kultura a jazyk je program rakouského Spolkového ministerstva školství, vědy a výzkumu (BMBWF) a každoročně nabízí kromě celosvětově pořádaných Dnů Rakouska také mezinárodní semináře dalšího vzdělávání pro učitele němčiny jako cizího jazyka v Rakousku. Další informace

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2020 | Impressum | T15942436537763
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ