Rakouské kulturní fórum v červnu 2021

Pozdrav ředitele

online

© Austrian National Tourist Office/Peter Podpera

Milí přátelé Rakouského kulturního fóra!

Úspěšný útlum šíření pandemie a pokrok v očkovací kampani nám dávají mírnou naději, že Vás budeme moci v červnu znovu přivítat na akcích v našich prostorách na Jungmannově náměstí. Nehledě na pokračování naší kulturní nabídky v digitální podobě, je cílem kulturního fóra nabídnout Vám bezprostřední kulturní akce. Příznivý vývoj a uvolňování opatření ke zdolání pandemie sleduje kulturní fórum velmi pozorně, a jakmile budou českými zdravotními institucemi jasně definovány rámcové podmínky pro konání kulturních akcí, budeme Vás o našich dalších aktivitách okamžitě informovat.

Jednou z možností by mohlo být zahájení výstavy „accidentaly beautiful“ Studia Emanuela Jesse, která bude v galerii kulturního fóra prezentována od konce června. Výstava představuje foto- a videodokumentace, které umožňují nahlédnout do způsobu práce a komplexnosti projektů Studia Emanuela Jesse. Jedná se většinou o projekty typu site-specific a některé z nich byly vytvořeny přímo na místě ve výstavních prostorách Rakouského kulturního fóra v Praze. Podrobnější informace o této výstavě, o našich dalších aktivitách v Praze i v celé České republice a také o výstavě „Ora et lege“ v benediktinském klášteře v Broumově najdete v našem červnovém Newsletteru a na webových stránkách.

Dovolte mi, abych Vám sdělil, že Rakouské kulturní fórum pro Vás před dvěma týdny znovu otevřelo svoji galerii a knihovnu, kde jste vždy srdečně vítáni.

Pevně doufám, že se  brzy uvidíme v Rakouském kulturním fóru v Praze.

Andreas Schmidinger
ředitel

novinky

Znovuotevření galerie a knihovny
Od pondělí 10. května 2021 se pro Vás znovu otevřely galerie a knihovna Rakouského kulturního fóra. Otevírací doba knihovny: Po–Pá: 10:00–13:00 a 14:00–16:00. Otevírací doba galerie: Po-Pá: 10:00-17:00. Jste srdečně zváni.

Náprava budoucnosti – Globální casting nových nápadů
Rádio Ö1 hledá inovativní nápady, koncepty a projekty pro svět zítřka. Přihlášky zde

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2021 | Impressum | T16275169070592
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ