reSITE 2019: REGENERATE

19.09. - 20.09.2019, Praha 8, Forum Karlín, Pernerova 51

(c) reSITE

Simultánně tlumočeno do angličtiny a češtiny

reSITE je největší středoevropská konference o zvýšení kvality života ve městech díky lepšímu plánování, správě a architektuře. Letošní téma REGENERATE je výzvou k akci. Nabídne řešení, která pomohou městům předefinovat využití zdrojů pro měnící se potřeby 21. století, mimo jiné pro předcházení klimatickým změnám a zvyšování faktoru spokojenosti.

Rakouský architekt Chris Precht představí své inovativní architektonické návrhy, které mají za cíl přinést víc zeleně a agrikultury do velkoměst. Chris Precht momentálně pracuje ze svého studia, které založil v horách poblíž Salcburku.

Bettina Zerza, rakouská architektka působící v New Yorku a v Salcburku, je zakladatelkou a ředitelkou mezinárodního architektonického a designového studia ZERZA. Ve své práci se inspiruje současným uměním a tvoří architekturu budoucnosti, která odpovídá udržitelným požadavkům 21. století.

Registrace

reSITE festival na Facebooku

Pozvěte své přátele na tuto akci přes Facebook!

reSITE festival na youtube

novinky

univie: winter school for Cultural Historical Studies
"The Discovery of Modernity - Vienna Around 1900", 31. ledna - 14. února 2020 ve Vídni. Uzávěrka přihlášek: 30.11.2019. Další informace

i-Portunus
Pilotní projekt na podporu mobility umělců a kulturních pracovníků. Více informací

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2019 | Impressum | T323
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ