Rakouské kulturní fórum v březnu 2021

Pozdrav ředitele

online

© Österreich Werbung, Fotograf: Michael Stabentheiner

Milí přátelé Rakouského kulturního fóra!

Přetrvávající kritický vývoj pandemie nám bohužel stále neumožňuje otevřít pro Vás naše kulturní fórum. V současné době tak není možné navštívit naši novou výstavu „Kalliope Austria - Ženy ve společnosti, kultuře a vědě“. Než bude galerie opět otevřena, můžete si tuto výstavu Spolkového ministerstva pro evropské a mezinárodní záležitosti o významných Rakušankách posledních 200 let prohlédnout v německé online verzi. Jsem velmi rád, že Vám 8. března u příležitosti Mezinárodního dne žen můžeme jako doprovodný program k výstavě nabídnout  online čtení rakouské historičky umění, recitátorky a organizátorky literárních akcí Bettiny Rossbacher o Marii von Ebner-Eschenbach a online koncert Tria Artia v Centru Arnolda Schönberga.

Podrobnější časové a technické informace ke zmíněným akcím stejně jako naši digitální programovou nabídku najdete v tomto newsletteru nebo na naší průběžně aktualizované webové stránce.

Doufám a velice bych si přál, abych Vás mohl brzy osobně přivítat jako naše vážené publikum na Jungmannově náměstí. O tom bychom Vás samozřejmě neprodleně informovali.

Do té doby na sebe dávejte pozor a zůstaňte zdraví!

Andreas Schmidinger

ředitel

novinky

Znovuotevření galerie a knihovny
Od pondělí 10. května 2021 se pro Vás znovu otevřely galerie a knihovna Rakouského kulturního fóra. Otevírací doba knihovny: Po–Pá: 10:00–13:00 a 14:00–16:00. Otevírací doba galerie: Po-Pá: 10:00-17:00. Jste srdečně zváni.

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2021 | Impressum | T16236311704256
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

YouTube Facebook RSS
DE / CZ