Rakouské kulturní fórum v říjnu 2021

Pozdrav ředitele

online

© Österreich Werbung/Touristenverband Hausruckwald/Philipp Freund

Milí přátelé Rakouského kulturního fóra!

Těší mě, že Vám mohu oznámit hlavní říjnovou událost 15. Festival německy mluvených filmů DAS FILMFEST, který se bude konat, tradičně ve spolupráci s Goethe-Institutem a Švýcarským velvyslanectvím, v Praze a v Brně. Všechny rakouské filmové příspěvky najdete v tomto Newsletteru a kompletní program festivalu na www.dasfilmfest.cz.

Dalším vrcholem našeho programu je výstava Zapomnění / Vergessen, která bude představena od 14. října v galerii Rakouského kulturního fóra. Tato výstava, která byla poprvé vystavována v únoru v Domě umění ve Vídni, bude nyní představena také našemu českému publiku.

Doufám, že při toulce pražskými kavárnami, na kterou Vás zve Kulturní fórum 5. října, bude hezké podzimní počasí. Literární večer s rakouskou autorkou Brittou Steinwendtner a koncert vídeňského jazzového pianisty Martina Listabartha v Kulturním fóru nabízejí další příležitosti pozdravit Vás opět osobně, na což se skutečně velice těším.

Dovolte mi, abych Vás upozornil, že účast na akcích v Kulturním fóru je možná jen po předchozím písemném přihlášení a prosím Vás o co nejpřísnější dodržování protipandemických opatření.

Andreas Schmidinger
ředitel

novinky

Praktikum v Rakouském kulturním fóru - podzim 2022
Uzávěrka přihlášek: 01.09.2022. Více informací (v němčině).

Zahraniční stipendium filmového umění BMKOES
Uzávěrka přihlášek: 6.6.2022. Další informace v němčině

Náprava budoucnosti – Globální casting nových nápadů
Rádio Ö1 hledá inovativní nápady, koncepty a projekty pro svět zítřka. Přihlášky zde

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2022 | Impressum | T16605010472049
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ