Rakouské kulturní fórum v září 2022

Pozdrav ředitele

online

© Österreich Werbung

Vážení přátelé Rakouského kulturního fóra!

Po letních prázdninách Vás opět zveme do naší galerie a do Ambitu františkánského kláštera k návštěvě velmi úspěšné společné rakousko-české výstavy SILVA artis, a to až do 21. září. Filmovým fanouškům připomínáme, že filmová přehlídka DAS SOMMERKINO bude v Praze a Ostravě k vidění do 27. září. V rámci druhé řady bienále „The Matter of Art“ si budete moci po celé září v Galerii hlavního města Prahy prohlédnout díla rakouské romské spisovatelky, malířky, aktivistky a hudebnice Ceiji Stojky.

Na konci léta se v Praze Rakouské kulturní fórum podílí na festivalu Literatura v parku vystoupením spisovatelky Didi Drobne a na Noci literatury čtením z knihy Moniky Helfer. Na světově unikátní módní přehlídce mladých návrhářů WE'RE NEXT budou zastoupeny také studentky Univerzity užitého umění ve Vídni. Desátého září na ostrově Štvanice vystoupí DJ Antonia XM a DJ Amblio, to by si příznivci elektronické hudby neměli nechat ujít.

Podrobné informace nejen o zmíněnych akcích, ale i o všech dalších, které Vám kulturní fórum nabízí, najdete v tomto Newsletteru. Nechte se inspirovat naší kulturní nabídkou, těším se na Vaši účast.

Andreas Schmidinger
ředitel

novinky

Náprava budoucnosti – Globální casting nových nápadů
Rádio Ö1 hledá inovativní nápady, koncepty a projekty pro svět zítřka. Přihlášky zde

Rakouské kulturní fórum v Praze © 2022 | Impressum | T16644369582965
Jungmannovo nám. 18, CZ - 110 00 Praha 1, info@rkfpraha.cz

Instagram YouTube Facebook RSS
DE / CZ